top of page

Yin jooga 5 nädalane teekond "Viis Elementi": sügavus, tasakaal ja avardumine

Kui soovid oma igapäevaellu luua enam tasakaalu, sisemist rahu ja keha-ning-vaimu ühendust, siis on see teekond Sinu jaoks!

Viie nädala jooksul jagan inspireerivaid praktikaid ja teadmisi, mis ühendavad yin jooga põhimõtted Hiina viie elemendi kontseptsiooni ja tõdedega.


Iga nädal keskendume ühele Hiina viiest elemendist - puu, tule, maa, metall ja vee - energiale, viies end sügavamate kehaliste ja vaimsete kogemusteni läbi yin jooga toetava praktika. Lisaks avame uksi meditatiivse teraapia maailma, aidates avastada ja taastada oma keha tunnetust ning teadvustada emotsionaalseid mustreid. Avardame arusaama enda kehast ja suhestumisest ümbritseva maailmaga.

Luba see aeg iseendale, et avastada uusi viise, kuidas luua rahu, tasakaalu ja harmooniat oma igapäevaelus. Ole avatud kogemustele ja valmis avastama uusi sügavusi enda sees.

Yin jooga
Anna- Loovjooga looja, yin jooga ja meditatsiooni õpetaja

Me kohtume alates 5. märtsist teisipäeviti kell 19.30-21.00 Elujõusaalis Viimsis. Kohtumisi on kokku viis ning viimane tund lõpeb väikese üllatusega 2.aprillil. Sellele ühisele viie nädalasele inspireerivale teekonnale asub grupp, mille koosseis jääb kogu teekonna vältel samaks ja uusi liikmeid vahepeal ei liitu. Loon ruumi, mis tagab usaldusliku ja turvalise olemise ning võimaluse ka teiste kogemistele ja jagamistele kaasa elada.

Igal nädalal sukeldume erinevasse elementi, avades uusi teadmisi ja praktiseerides yin joogat just selle elemendi valguses. Iga tund pakub võimalust avastada sügavamat enesetunnetust, vabastada pingeid kehast ja lõdvestada meelt ning leida sisemist tasakaalu.

Elujõusaal yin jooga Loovjooga
Elujõusaal enne Loovjooga tundi

Siinkohal kerge pilguheit meie teekonnale:


Nädal 1: Puu element - Kevad (roheline/värskus)- Kergus ja Tärkamine

Teema: Hingamise rütmi ja kerguse leidmine oma igapäevaelus.


Nädal 2: Tule element - Suvi (päike/soojus) - Energia ja Jõud

Teema: Enda avamine oma sisemisele tulele ja energiale.


Nädal 3: Maa element - Hilissuvi (stabiilsus/maandatus)- Stabiilsus ja Ühendus

Teema: Teadlikkus oma füüsilisest kehast ja selle ühendusest maaga.


Nädal 4: Metalli element - Sügis (küpsus/ sügavus) - Korrastatus ja Selgus

Teema: Selgus ja korrastatus igapäevaelu väljakutsete lahendamisel.


Nädal 5: Vee element - Talv (rahulikkus/usaldus) - Voolavus ja Paindlikkus

Teema: Lubamine voolata ja kohaneda elu vooluga.


Igat elementi täiustab üks või mitu doTerra eeterlikku õli, mis toetavad just selle elemendi omadusi ja energiat. Lisaks on iga tunni lõpus turvaline ja toetav vestlusring, kus osalejad saavad jagada oma kogemusi ja mõtteid. Viimases tunnis liitub meiega imeline ja väga andekas helidevõlur ja looja, kes hetkel jääb üllatuseks.

Kursusel saab olema oma Facebooki grupp, kus saame jagada enda kogemusi ja taipamisi ning ka tundides tehtud olulisimaid sõnumeid, kokkuvõtteid meeldetuletuseks osalenutele ja infoks neile, kes mingil põhjusel mõnes tunnis osaleda ei saanud.  


Aeg: Igal teisipäeval 5.märts-2.aprill, kell 19.30-21.00
Asukoht: Elujõusaal Viimsis, Kaluri tee 5, 2.korrus
Osaluspanus: 88 € (leia üritus ka Stebbyst ja Fienta-st)

 

Osalema on oodatud kõik ja eelnev joogakogemus ei ole vajalik. Osalemissoovist kirjuta mulle: annaviljakainen@hotmail.com ja saadan Sulle info ja võimalused panuse saatmise kohta (sh. tasuda saab ka arvega). Sinu koha teekonnal tagab osaluspanuse tasumine, ootamatuste puhul saan osaluspanuse tagastada juhul, kui kohale on teine soovija.

 

Kallistan ja ootan Sind südamest teekonnale!


Anna

Loovjooga looja, yin jooga ja meditatsiooni õpetajaRecent Posts

See All

Comentários


bottom of page