top of page

Tarne ja Tagastustingimused

Tarne tingimused

 

Meie poest saab tellida Eestisse. Tellimisel sisestage oma aadress, kuhu me tellimuse saadame. 

Tulen ise järele - see on tasuta

Peale ise järgi tulemise valimist olete teretulnud kaubale järgi tulema peale e-kirja saamist, et teie tellimus on järeletulemiseks valmis. Tellimused täidetakse tavaliselt 1 tööpäeva jooksul.

Pakile saad järgi tulla: Näsiniine tee 3, Pirita linnaosa, Tallinn.

Tellimusele järele tulles esitage tellimuse number ja isikut tõendav dokument. Kui teie tellimusele tuleb järele kolmas isik, saatke sellekohane teave meili teel aadressile info@loovjooga.ee.

Pakiautomaat

- Hind 3,99€

Palun lisa märkustesse, millisesse pakiautomaati soovid oma pakki.
 

Toote pakiautomaati jõudmisest teavitatakse Teid SMS-iga, mis sisaldab uksekoodi, pakiautomaadi asukohta ja hoiuperioodi lõppu.

Kaubanduskeskustes asuvad pakiautomaadid on ligipääsetavad majas asuva toidupoe lahtiolekuaegadel. Väljas olevatele masinatele pääseb ligi 24/7.

OLULINE INFO

Klient on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatud kontaktandmete õigsust, et vältida viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel.

Müüja ei vastuta toodete kohaletoimetamise viibimise ja arusaamatuste eest, kui viivitus või arusaamatus on tingitud kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

Juhul, kui toode ei jõua kliendini heas seisukorras ja suletud pakendis, on klient kohustatud meid sellest teavitama, saates vastavasisulise kirja e-posti aadressile: info@loovjooga.ee või helistades numbril 372 506 5538.

Tagastuse ja vahetamise tingimused

Tagastamiseks- ja vahetuseks palun saatke meile vastavasisuline e-kiri aadressil info@loovjooga.ee.

Tagastamise ja taganemise tingimused on leitavad siin: TINGIMUSED.

Tagastamine toimub ostja kulul. 

bottom of page