top of page

Minust

Minu joogateekond sai alguse aastal 2016, mil läbisin Kundalini jooga algajate kursuse. Huvi selle imelise maailma vastu kasvas ning tänaseks olen omandanud Yin jooga õpetaja diplomi.
Lisaks joogale viis hingekutse mind Methodraie Teadliku Loomise kursuse üheksa kuulisele rännakule: "Piiratud jõuga mitteteadliku inimese muutumine teadlikuks aktiveeritud jõuga loojaks" ja tänaseks olen omandanud ka Teetatervendamise (ThetaHealing®) meditatsiooni tehnika, olles nii Teeta tervendaja kui ka praktik.

 

Oled südamest oodatud kergusesse kohtuma yin jooga tervendavates energiates igal pühapäeval kell 17 või 1:1le eratunnis Sulle sobival ajal!

Ole hoitud ja kohtume peagi!
Anna

yin jooga õpetaja Anna Viljakainen

Minu teekond

2023

Teetatervendamise tehnika on võimas meditatsioonitehnika, mille abil on võimalik tuletada meelde ja võtta kasutusse oma vaimsete võimete potentsiaal ja seda ka efektiivsel ning tugeval määral oma elus ka rakendada – igas eluvaldkonnas, mitte ainult tervendamise sektoris.

2019

Yin jooga õpetajate koolitus

50h Yoga Alliance TT
Black Dog Jooga (Pille Eikner)

Yin jooga taustsüsteem: sissevaade taoistlikku filosoofiasse. Teiste joogastiilide mõjud yin joogas ja vastupidi.
Yin jooga alused: kust tuleb, millised on eripärad, millised on suunad, mis on arhetüübid, miks on vaja tunda funktsionaalset anatoomiat, miks on vaja osata kasutada abivahendeid.
Yin jooga: õpetamise ja praktiseerimise põhimõtted. Praktikad.

2019

Kuidas piiratud jõuga mitteteadlik inimene muutub teadlikuks aktiveeritud jõuga loojaks
Methodraie (Kristiina Raie)

9 kuuline kursus koosnes üheksast moodulist ja lõppes eksamiga. 

Kursus toetas osaleja isikliku Jõu ja võimete aktiveerumist ning teadlikuks Loojaks saamist. Kursust täiendas Methodraie Üliteadvuse praktikad.

2016

Kundalini jooga algajatele
Piret Jõemägi

Kursus andis baasteadmised kundalini joogast. Kursus oli dünaamiline: teoreetiline osa vaheldus rohkete praktiliste harjutustega ning eluliste näidetega. Pärast algajate kursuse läbimist oli  piisavalt praktilisi oskusi, et osaleda täies mahus kundalini jooga tundides.

bottom of page