top of page

Veebilehe tingimused

Üldtingimused

 

Need tingimused sätestavad tingimused, mille alusel võite kasutada meie veebisaiti ja meie poolt pakutavaid teenuseid/tooteid. See veebisait pakub külastajatele oma platvormil teenuseid/tooteid ja tehinguid. 

Meie veebisaidile sisenedes või seda kasutades kinnitate, et olete käesolevad nõuded ja tingimused läbi lugenud, neist aru saanud ja nõustute nendega.

1. Loovjooga veebipood müüb Helk OÜ-le kuuluvaid tooteid (edaspidi nimetatud Tooted).

2. Tingimused kehtivad õigussuhetele, mis tekivad kliendi (edaspidi Klient) ja internetiaadressil www.loovjooga.ee asuva ostukeskkonna omaniku Helk OÜ (edaspidi Müüja) vahel (edaspidi e-pood) seoses e-poest Toodete ostmisega. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad veebipoest Toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

3. Müüja andmed: Helk OÜ (reg.-kood 12903248, juriidiline isik ei ole käibemaksukohustuslane), registrijärgne aadress on Saare maakond, Saaremaa vald, Karuste küla, Umbapõllu, 93241.

Hinnad

Kõik e-poes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes ja ei sisalda Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu. Müüjal on õigus hindu muuta ja teha sooduspakkumisi.

Tooted

1. E-poes kuvatavad tooted on laos saadaval või märgistatud ettetellimisvõimalusega. Nimetatud Toodete saadavus ei ole garanteeritud, kuna see võib olla vigane võimalike tehniliste probleemide tõttu veebipoe programmides.

2. Kui Klient esitab tellimuse, kuid ilmneb, et antud Toode on otsas, ei ole veebipoel võimalik antud tellimust täita. Sel juhul võtab Müüja Kliendiga ühendust ja pakub välja asendustoote, võimaliku uue tarneaja või tagastab Kliendile hiljemalt 3 päeva jooksul ostusumma.

3. E-poes kuvatavad fotod Toodetest on illustratiivse tähendusega ning võivad tahtmatult veidi erineda Toote tegelikust välimusest.

Ostu protsess

1. Klient valib e-poes Toote ja lisab selle ostukorvi vajutades nupule "Lisa ostukorvi".

2. Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis nuppu "Jätka maksmist", misjärel suunatakse Klient edasi tellimuse täitmise lehele. Pärast nõutud andmete sisestamist tasub Klient ülekandega näidatud arveldusarvele. 

3. Peale Toote eest tasumist saadab veebipood Kliendi e-postile tellimuse kinnituse.

4. Tellimuse vormistamisel peab klient veenduma, et on sisestanud õiged tellimuse andmed.

5. Müüja ei vastuta täitmise võimatuse eest, mis on tingitud Kliendi poolt esitatud ebaõigetest andmetest ega sellest tulenevate tagajärgede eest.

Taganemine

1. Teil on õigus tellitud toode ümber vahetada või tagastada 14 päeva jooksul. 14-päevane periood algab hetkest, mil olete toote kätte saanud.

2. Taganemiseks on vaja Kliendil saata e-posti aadressile taganemisavaldus info@loovjooga.ee.

3. Kauba tagastamisel kehtib põhimõte, et tagastamine toimub samal viisil, kuidas kaup ostjale üle anti.

4. Müüja ei ole kohustatud Kliendile hüvitama tagastamisega seotud transpordikulusid.

5. Müüja kannab tagastatud Toote/Tooted koos Kliendi poolt kantud kohaletoimetamise kuludega tagasi Kliendi pangakontole 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse saamisest. Klient on kohustatud tagastatud kauba müüjale üle andma 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse saatmisest. E-pood võib keelduda raha tagastamisest seni, kuni tagastatud toode(d) on tagasi saadud või kuni ostja on esitanud tõendi kauba tagastamise kohta, olenevalt sellest, kumb toimub varem. Tagastatav Toode ei tohi olla kasutatud, kahjustatud, määrdunud või muude kasutusmärkidega. Toode peab olema komplektne (kaasa toote pakend ja kõik tootepakendis sisalduvad esemed – kasutusjuhend, sertifikaat jne).

6. Kui kaupa on kasutatud muul otstarbel kui see, mis on kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on e-poel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse langusele.

Pretensioonid

1. Veebipoes müüdavatele toodetele kehtib VÕS § 218 lõikes 2 sätestatud 2-aastane pretensioonide esitamise tähtaeg. Kliendi ja müüja vahelised erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel.

2. Kliendil on õigus pärast puuduste ilmnemist hiljemalt kahe kuu jooksul pöörduda veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@loovjooga.ee.

3. Kui e-poest ostetud kaubal on puudused, mille eest vastutab Müüja, parandab või asendab Müüja puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada või asendada, tagastab Müüja ostjale kõik müügilepingus sisalduvad tasud.

4. Müüja vastab tarbija pretensioonidele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 15 päeva jooksul pretensiooni saamisest.

5. Vastavalt võlaõigusseaduse § 222 lõikes 1 sätestatule on Kliendil õigus nõuda Toote parandamist või asendamist, kui Toode ei vasta lepingutingimustele. Toote lepingutingimustele mittevastavuse korral kannab Toote parandamise või Toote asendamisega seotud kulud, eelkõige transpordi-, posti-, töö-, reisi- ja materjalikulud Müüja.

6. Müüja ei vastuta kahjude eest, mis on põhjustatud tellitud toodete mittesihipärasest kasutamisest, samuti tarne viibimise eest, kui see on tingitud Müüjast mitteolenevatest asjaoludest ja/või temast mitteolenevast vääramatust jõust.

Vastutus

1. Müüja ja klient vastutavad teineteise ees käesolevate kasutustingimuste rikkumisega teisele poolele tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

2. Müüja vastutab Toote müügihinna ulatuses.

3. Klient kohustub kasutama veebipoe teenust ainult seadusest ja headest tavadest lähtuvatel eesmärkidel.

Tingimused ja nende muutmine

1. E-poes registreerudes või ostu sooritades nõustub Klient veebipoe kasutustingimustega ja kohustub neid täitma.

2. Müüja ja Kliendi vahel sõlmitud müügileping jõustub tasumisele kuuluva ostusumma laekumisest Müüja arvelduskontole.

3. Müüja võib muuta e-poe kasutustingimusi ja toodete hindu ette teatamata. Muudatuste teade avaldatakse e-poe keskkonnas. Tehingule rakenduvad kliendile tehingu tegemise hetkel nähtavad hinnad ja muud tingimused.

4. Müüja jätab endale õiguse tellimus tühistada, kui E-poes kuvatud Toote hind oli tehnilise vea tõttu vale.

Muud tingimused

1. Kliendi ja müüja vahelised erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamise korral on Kliendil võimalik pöörduda tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Kliendi ja Müüja vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Kliendi kaebuse läbivaatamine komisjoni poolt on tasuta.

 

Klient saab pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidluste lahendamise platvormi poole.

Makse meetodid

Manual Payment ehk tava ülekanne.

Privaatsustingimused

1. Millist tüüpi teavet me kogume?

Me võtame vastu, kogume ja säilitame mis tahes teavet, mille sisestate meie veebisaidile või edastate meile muul viisil. Lisaks kogume teie arvuti Interneti-ühenduse loomiseks kasutatavat Interneti-protokolli (IP) aadressi; Logi sisse; e-posti aadress; parool; arvuti- ja ühenduseinfo ning ostuajalugu.

Võime kasutada tarkvaratööriistu, et mõõta ja koguda seansi teavet, sealhulgas lehe reageerimisaegu, teatud lehtede külastuste pikkust, lehe interaktsiooniteavet ja lehelt lahkumiseks kasutatavaid meetodeid. 

Samuti kogume isikut tuvastavat teavet (sh nimi, e-posti aadress, parool, side); makseteave (sh krediitkaarditeave), kommentaarid, tagasiside, tooteülevaated, soovitused ja isiklik profiil.

2. Kuidas me teavet kogume?

Kui teete meie veebisaidil tehingu, kogume protsessi osana teie poolt meile antud isikuandmeid, nagu teie nimi, aadress ja e-posti aadress. Teie isikuandmeid kasutatakse ainult siin nimetatud konkreetsetel põhjustel.

3. Miks me selliseid isikuandmeid kogume?

a. Teenuste osutamiseks ja haldamiseks.

b. Pakkuda oma kasutajatele pidevat kliendiabi ja tehnilist tuge.

c. Et saaksime ühendust võtta meie külastajate ja kasutajatega üldiste või isikupärastatud teenusega seotud teadete ja reklaamsõnumitega.

d. Koondatud statistiliste andmete ja muu koondatud ja/või tuletatud mitteisikliku teabe loomiseks, mida meie või meie äripartnerid võime kasutada oma vastavate teenuste pakkumiseks ja täiustamiseks.

e. Kohaldatavate seaduste ja määruste järgimiseks.

4. Kuidas me säilitame, kasutame, jagame ja avaldame oma saidi külastajate isikuandmeid?

Meie ettevõte on majutatud Wix.com platvormil. Wix.com pakub meile veebiplatvormi, mis võimaldab meil teile oma tooteid ja teenuseid müüa. Teie andmeid võidakse salvestada Wix.com-i andmesalvestuse, andmebaaside ja üldiste Wix.com-i rakenduste kaudu. Nad salvestavad teie andmeid turvalistesse serveritesse tulemüüri taga.

Kõik Wix.com-i pakutavad ja meie ettevõtte kasutatavad otsemaksete lüüsid vastavad PCI-DSS-i kehtestatud standarditele, mida haldab PCI Security Standards Council, mis on selliste kaubamärkide nagu Visa, MasterCard, American Express ja Discover ühistöö. PCI-DSS nõuded aitavad tagada meie poe krediitkaardiandmete turvalise käitlemise

ja selle teenusepakkujad.

5. Kuidas (ja kas) me teie saidi külastajatega suhtleme?

Võime teiega ühendust võtta, et teavitada teid teie kontost, lahendada probleeme seoses teie kontoga, lahendada vaidlusi, koguda tasusid või võlgnetavaid rahasid, küsitleda teie arvamusi uuringute või küsimustike kaudu, saata värskendusi meie ettevõtte kohta või kui muul viisil vajalik et teiega ühendust võtta meie kasutuslepingu jõustamiseks, kohaldatav riigis

seadused ja kõik lepingud, mis meil teiega olla võivad. Nendel eesmärkidel võime teiega ühendust võtta e-posti, telefoni, tekstisõnumite ja posti teel.

 

6. Me ei kogu teavet alaealistelt ja meie veebisait pole suunatud alaealistele.

7. Privaatsuspoliitika uuendused.

Jätame endale õiguse seda privaatsuspoliitikat igal ajal muuta, seega vaadake seda sageli üle. Muudatused ja täpsustused jõustuvad kohe pärast nende veebisaidile avaldamist. Kui teeme selles poliitikas olulisi muudatusi, teavitame teid siin, et seda on värskendatud, et oleksite teadlik sellest, millist teavet me kogume, kuidas me seda kasutame ja millistel asjaoludel (kui üldse) me kasutame ja/või avaldame. seda.

8. Kontaktandmed

Kui soovite: juurde pääseda, parandada, muuta või kustutada mis tahes isikuandmeid, mis meil teie kohta on, võtke meiega ühendust aadressil info@loovjooga.ee.

bottom of page